Dobrodosli na wYg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dobrodosli na wYg

Dobrodosli na wYg


You are not connected. Please login or register

NESTO ZA ADMINE!!!!!!!!!!!!

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1NESTO ZA ADMINE!!!!!!!!!!!! Empty NESTO ZA ADMINE!!!!!!!!!!!! Wed Jul 01, 2009 5:28 am

scream



ovako....kad ima 32 ekipe ovako se igra....
igra svako sa svakim iz grupe,prvo i drugo mesto iz grupe prolazi dalje i tako iz svake grupe....
posle ide ova knockout faza....jer tad ostaje 16 ekipa,i onda se igra ko izgubi ispada!!!!!
kasnije se igra polufinale,finale i za 3 mesto...ja nemam pojma sta ste se vi istripovali kad je tek posle prvog meca ispadanje :S :S :S OMG!!!!!

Rekli ste beshe 2 kolo se igra inferno!!!!MI SMO IGRALI PRVI MEC VS WOOT I IGRALI SMO INFERNO ZASTO TO ?? NE ZNAM...........

2NESTO ZA ADMINE!!!!!!!!!!!! Empty Re: NESTO ZA ADMINE!!!!!!!!!!!! Wed Jul 01, 2009 5:30 am

scream



H grupa:
1.last sand "Ls" srb
2.We own other teams"woot" srb
3.iNfected ^ srb
4.We Love Money srb

evo je nasha grupa....zasto mi nismo igrali sa ovima last sand ili sa we love money???mi smo odmah ispali a sa njima ni da igramo??OMGGGGGG!!!

3NESTO ZA ADMINE!!!!!!!!!!!! Empty Re: NESTO ZA ADMINE!!!!!!!!!!!! Thu Jul 02, 2009 11:29 am

hIghFAIL


Admin

zato sto mi je pola ekipa otkazalo ucesce u ligi pa sam ja naprawio tabelu na ispadanje mnogo je lakse i brze ce se zawrsiti liga da ne glawimo mesec dana a sto se tice waseg para(WOOT vsv infected) wi ste bili zadnji trebali igrati prwo kolo posto wasi drugi parowi oba klana iz grupe otkazale ucesce da ne bi se smarao stawio sam odma da was dwa team-a igrate u tabeli odma na ispadanje tako ispao zreb imash swe u SATNICAMA widi tamo pise swe!

p0zz i ne glawi wise pls pa ne mozemo swi da pobedimo FFS!!!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu