Dobrodosli na wYg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dobrodosli na wYg

Dobrodosli na wYg


You are not connected. Please login or register

SSS klana Woot

+2
scream
Lunatic
6 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

2SSS klana Woot Empty eeeeee Tue Jun 30, 2009 4:55 pm

scream



a gde je ss od ona 2 igraca sto su posle usli????onaj lol i onaj 1poz????gde su njihovi ss-ovi??????

3SSS klana Woot Empty Re: SSS klana Woot Tue Jun 30, 2009 5:55 pm

scream



i da....zasto je igrac na sred meca menjao nick????zasto novi igrac koji je usao nije stavio nick koji mu je odmah na pocetku bio nego je stavio neki drugi nick????jel ima kupovanja 2 smok-a po rundi????cekali smo 10 minuta kad je izasao lik a treba da se ceka 5 min....Lunatic ne moze da pogodi lika kao teror posle kad je isao recconect ubija kao da je pro???da li mogu da dobijem samo od lunatic-a i od onog LOL DEMO!!!NE DA GLEDAM PREKO HLTV-A,NEGO HOCU NJEGOV DEMO!!!i hocu da mi okace svi ss , svaki igrac,i ona dvojica sto su posle usli,i ss sa half-a i sa kraja!!!!ZNACI SAMO TO HOCU DA VIDIM!!!!!!!HVALA!!!!!niste u redu admini,menjali su nick i napusavali su nas preko nick-a i pisali su na say 3 puta a ne 2 puta...onaj kad nas je ubio petoricu napisao je na say : poz,to je napusavanje...hvala nema veze ljudi ali samo demo da mi posaljete od onog lol i od onog lunatic-a!!!!!HVALA!!!!!

4SSS klana Woot Empty Re: SSS klana Woot Tue Jun 30, 2009 6:03 pm

hIghFAIL


Admin

Prvo ja sam sudio mech i bio prisutan naravno!
Drugo nisu was napusavali na tsay 3 puta nego dva puta i da jesu 3 puta posle treceg se diskwalifikuje kao sto sam napisao na tsay@,znachi cetwrta bi im bila zadnja kao i swima ostalima....
Trece SS imash od igracha sa nikom Srk1poz to je lik koji je ushao sa nikom "lol" to je jedan igrach ne postoje 2 lika!nego jedan igrach sa koji je promenio nik!
Cetwrto ja sam postawio HLTV imash demo i imash SS od igracha swih iz WOOT teama tako da ako to nece i ne moraju da okache demo sopstweni...imash HLTV...ne vidim u chemu je razlika da sam bio sam pa i da ti izadjem u susret ali nisam bio sam u drugom Halfu smo bili nas 3 sudije u specu ,JA,Knele i qockos ....
imao si prilike to wideti !!!swako od nas je pratio po 1 pojedinachno da je bilo i malo sumnje mi bi to sankcionisali ali likowi su igrali realno i na sound ja ti nisam kriw shto si ti igrao sa MP3!i da dodam samo nismo chekali 10 minuta care nego 3 minuta i 45 secundi tachno po mom satu mereno a i tebe smo chekali ako wratish film to je u skladu sa prawilima!!!

p0zz hvala! by hIgh...

5SSS klana Woot Empty Re: SSS klana Woot Wed Jul 01, 2009 4:47 am

Srk1poz



I na kraju sam morao da se regujem iako na pocetku nisam hteo.
@ scream
1) Menjao sam nick na srec meca jer sam usao da se sprdam i igram 4fun ali posto ste prozival 24/7 i spamovali admine morao sam.
2) Zato sto je usla zamena a ne taj isti igrac.
3) Napravio sam ss u jednoj od rundi kao CT zato sto nisam mogao ranije.
4) Imas demo od hltv-a, meni niko nije rekao da snimam demo.
5) Okacili smo ti 5 ss-ova, uzivaj.

Vodili ste 12-3 na halfu, i izgubili 16-14. Ne razumem u cemu je problem? Bio je hltv +3 admina na servu tako da je sve bilo pod kontrolom. Nije fora da budes toliki jevrej kad izgubis, u fazonu " ovo nije bilo 2 puta nego 3, usli su posle 10 min a dozvoljeno je 5, menjali su nikove bla bla". Ako mislite da ste dobri vi cete proci grupe i ostvariti neki rezultat a ne whinovati kao deca od 5 godina.

GG jos jednom, pozhvala ~

6SSS klana Woot Empty eeee Wed Jul 01, 2009 5:19 am

scream



Lunatic odjednom pro igras????kao PRVO!!!! hltv i demo nije isto,hltv snima ono sto neki igrac vidi iz spec-a...a demo snima bash tvoj komp,wh iz hltv-a ne moze da se vidi....a da pri tom da spomenem,hltv baguje na svakih 5 minuta,samo odjednom stane....I SAMO DA PITAM ADMINA!!!!!!!NEMA VEZE STO JE ONAJ ,,LOL,, menjao nick????AA????to nema veze????pa gde to moze ???,o boze kako ste glupi,mogao je da udje bilo koji mix igrac , cekali smo 3:45 kao sto admin kaze.... za to vreme su mogli na msn-u da pozovu koga hoce!!!!!a pritom im nije usao igrac kojem je navodno PUKO NET!!!!!.usao je neki igrac pod drugim nick-om i posle je tek stavio tag njihovog klana...e ma boli me kurac necu da se svadjam...mi da vodimo 12:3 i da izgubimo kao TERORIII,EEEJJJJ,a uvek smo igrali bolje kao terori...da izugubimo 16:14....prvo igrate kao BOTINE NAJGORE,ne overavate nijedan stek,nista...i odjednom kako udje taj lik vi postajete svemoguci...znaci nije mi jasno ali oK!!!BOLI ME KURAC ZA JEDNU BEDNU LIGU NA KOJOJ SU ADMINI UVEK NA STRANI DOBIJENOG TIMA,A I ADMINI SAMI NE MOGU VIDETI DA WOOT NE IGRA PO PRAVILIMA!!! ALI OK!!! STA DA SE RADI.....

7SSS klana Woot Empty Re: SSS klana Woot Wed Jul 01, 2009 5:24 am

scream



KOJE GRUPE DA PRODJEMO KAD NE IGRAMO DALJE????????

8SSS klana Woot Empty Re: SSS klana Woot Wed Jul 01, 2009 5:40 am

Srk1poz



Rekao sam svoje, vidi se da si odlepio ko slicica. Poz

9SSS klana Woot Empty Re: SSS klana Woot Wed Jul 01, 2009 5:48 am

scream



cekaj jel mi vishe ne igramo na ovoj ligi????

10SSS klana Woot Empty Re: SSS klana Woot Wed Jul 01, 2009 9:58 am

Lunatic



www.nemoj-smarati.com ! 2 admina su bila prisutna,dobili ste SS,imate okacen DEMO hltw je bio,odgledaj demo,ako treba vise puta,nauci da igras pa se javi,da igramo opet .... GG hvala poZ

11SSS klana Woot Empty Re: SSS klana Woot Wed Jul 01, 2009 6:17 pm

hIghFAIL


Admin

eto koliko si ti bedan i jadan kada tako mislish ja sa Cs stazhom od oko 10 godina ti meni da kazes da neznam da prowalim skill od chita FFS!!!
nemam komentara wishe idi igraj swoju igru!

12SSS klana Woot Empty Re: SSS klana Woot Thu Jul 02, 2009 4:11 am

reiser



staz od 10 godina a i dalje vuna ;d

13SSS klana Woot Empty Re: SSS klana Woot Fri Jul 03, 2009 12:58 pm

El MatoSSeN

El MatoSSeN

Svaka cast decko upravu si sto posto. Kod mene ako neko izadje u sred igre i vratise kao puko mu net mi odma izlazimo i nasa pobeda posto se svi vracaju kao pro igraci uzmi ss kada nemaju wh a kada izadju i udju tu nema dokaza. E ko prvi izadje taj gubi... Boli me uvo... Nema izlazenja idi na pravi turnir i reci evo samo izadjem i udjem na casak nesto mi nije u redu sa cs-om i ekipa je odma desfalifikovana...

http://www.4victory.omgforum.net

14SSS klana Woot Empty Re: SSS klana Woot Fri Jul 03, 2009 1:07 pm

hIghFAIL


Admin

ne lupaj gluposti nije owo CPL owo je liga 4fun i igra se preko neta....sta tebi se nije desilo nikada da ti zabaguje komp,stane net,nestane struja na 2 minuta a???i dechko koji je upao na pola mecha dao je swoj SS sa kraja mecha gde se widi lepo swe da nije imao nishta i skor i uwatio je bash sa smoke-om gde se widi takodje da nema 16 bita GDE SE TAKODJE WIDI kako su likowi koji su se zalili i izgubili TAKODJE izlazili pa im niko nije zamerio!!! zato ne lupaj kada nisi u toku!!!

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu