Dobrodosli na wYg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dobrodosli na wYg

Dobrodosli na wYg


You are not connected. Please login or register

NOWO POGLEDAJ!!!!

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1NOWO POGLEDAJ!!!! Empty NOWO POGLEDAJ!!!! Sat Jun 27, 2009 2:11 pm

hIghFAIL


Admin

Posle prvog kola na kraju tj.napravice se tabela i ekipe koje su se pojavile bice izvlacenja parova.znachi svi parovi koji su se pojavili bez obzira da li su izgubili ili dobili mech u prvom kolu bice u toj tabeli i u nastavku lige igrace se po sistemu ispadanja!
Znachi tabela znace se ko skim igra,i tako do finala na ispadanje!!!
Ovo smo bili prinudjeni da uradimo posto se pola klanova nije pojavilo u prvom kolu!i na dan ce se igrati po 3 mecha pochev od 17h pa u 18h i u 19h!!!
Znaci ceka se kraj prwog kola u nedelju i vec nakon toga napravice se tabela na ispadanje.
Polufinale i finale ce se igrati u dve dobijene mape koje cemo naknadno objaviti!!!

Hvala svima koji ucestwuju u owoj ligi !!!

GL ^ HF zeli vam admin team i organizatori lige!Wink

2NOWO POGLEDAJ!!!! Empty Re: NOWO POGLEDAJ!!!! Sun Jun 28, 2009 5:57 am

GameOver Team



Momci svaki dan visim po forumu misleci da cu da igram ligu znaci nas ste ispalili nista od nase igre mi smo trebali da igramo sa D$D ali se nisu pojavili molim vas da mi odg da li cemo i mi biti u tom izvlacenjuj ili ne Mi to naravno |ZELIMO! GAMEOVER TEAM!

3NOWO POGLEDAJ!!!! Empty Re: NOWO POGLEDAJ!!!! Sun Jun 28, 2009 7:19 am

qockoss


Admin

znaci D$D nisu dosli na server a viste bili na server ???

4NOWO POGLEDAJ!!!! Empty Re: NOWO POGLEDAJ!!!! Sun Jun 28, 2009 7:45 am

hIghFAIL


Admin

lepo sam napisao da ce u toj tabeli biti parowi koji su se pojawili swi !!!narawno i wi!

5NOWO POGLEDAJ!!!! Empty Re: NOWO POGLEDAJ!!!! Mon Jun 29, 2009 6:50 am

GameOver Team



Uredu hvala vam . . .Drago mi je da je neko na ovom forumu uspeo da mi odgovori pozdrav od GameOVer teama . .

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Similar topics

-

» Pogledaj !!!

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu